> Nabídka
> Galerie
> Naše aukce

Zákazníkův průvodce

Nejčastěji kladené otázky

Podmínky objednávky. Objednávku je možné provést osobně v jednom z našich obchodních míst nebo telefonicky, faxem nebo e-mailem. Při objednávce je třeba uvést adresu dodání, kontaktní telefony, případně údaje potřebné pro vystavení faktury. V případě netypických objednávek prosíme o zaslání skicy objektu nebo návštěvu našeho obchodního místa.

Termín realizace objednávky.

Termín je závislý především na druhu objednávky a místu jeho dodání. Bývá to:

  • do 14 dnů pro garážová vrata, menší haly a ohrady,
  • do 4 týdnů pro větší ohrady a skladové haly,

Před dodáním Vás budeme informovat o přesném termínu příjezdu s minimálně jednodenním předstihem.

Příprava podkladu

Podloží pro stavbu garáže nebo haly je třeba připravit s předstihem vlastními silami. V případě malých garáží (např. 3x5m, 3x6m) stačí připravit a upevnit betonové bločky nebo chodníkovou dlažbu pod rohy garáže. U větších nebo vyšších garáží doporučujeme připravit betonový podklad pod celou garáž. Rozměr by měl být alespoň o 5 cm větší z každé strany (např. při venkovním rozměru garáže 3x5m alespoň 3,10×5,10m). Tloušťka podkladu 10 – 20 cm. Pokud se jedná o skladové haly, doporučujeme provést základy podle stavebního projektu pod nárožníky a pod sloupy. Rozměry 50x50cm, hloubka cca 1m.

Ukotvení garáže k podkladu

Upevnění garáže není započítáno do ceny, je to dodatečná zpoplatněná služba. Upevňujeme garáže jen k předem vytvořenému betonovému podkladu. Pokud je garáž smontována na betonových blocích, je třeba ji dodatečně upevnit například provedením betonové výlevky uvnitř hotové garáže.

Záruka

Udělujeme záruku na naše produkty po dobu dvou let ode dne nákupu dle paragonu nebo faktury. Záruka se nevztahuje na lakování konstrukce základní barvou.

Úhrada

Preferujeme úhradu v hotovosti při provedení montáže. Vyjímečně lze hradit převodem v době 7 dní od data vystavení faktury (to se týká rozpočtových organizací).

Při netypických nebo velkých objednávkách (nad 5000 zl – cca 35.000 Kč) je třeba složit zálohu ve výši 10% hodnoty objednávky. Zbytek je opět splatný hotově při montáži. V případě skladových hal jsou podmínky platby dojednávány s každým zákazníkem individuálně.

Projekt a povolení stavby

Protože vyhlášky o stavebnictví přesně neurčují, zda na plechové garáže je třeba stavební povolení, je třeba se informovat o přesných podmínkách na Vašem městském úřadě. Stavební projekt na větší garáže a haly zpracujeme zdarma v případě, že hodnota objednávky překročí 40.000 zl – cca 280.000 Kč. Při nižších hodnotách a při malých garážích se na cenu případného individuálního projektu prosím informujte.

Montáž a demontáž garáže

Garáž je možné bez problému demontovat a smontovat na jiném místě. Garáže jsou dovezeny v hotových elementech a smontovány na místě. Montáž typické garáže 3x5m trvá max. 1 hodinu. Pozor – pokud na místě montáže není k dispozici el. proud, neznamená to žádnou překážku. Máme vlastní agregát, který si dovezeme.